PREZENTACE FIRMY JAROŠ&JAROŠ                  PREZENTACE FIRMY JAROŠ&JAROŠ                    PREZENTACE FIRMY JAROŠ&JAROŠ

VÍTÁME VÁS NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH

LAKÝRNICKÉ A MALÍŘSKÉ FIRMY JAROŠ&JAROŠ


Lakýrnická a malířská firma Jaroš&Jaroš vznikla již v roce 1991. Zakladatelem této servisní společnosti jsou bratři Oldřich a Petr Jarošové.

Jak již napovídá název firmy jedná se o rodinnou firmu s dlouholetou praxí podloženou vysokou profesní odborností. Zaměstnáváme pouze pracovníky s prokázanou licencí a profesionálním přístupem. Zaměstnanci naší firmy jsou pravidelně odborně školeni a informování o moderních technologiích, materiálech a barevných trendech.

Dbáme na osobním přístupu, profesní kvalitě, preciznosti a minimálním znečištění prostorů, který po ukončení všech našich prací uvedeme do původního stavu. Dohlížíme, aby naše veškeré pracovní postupy, včetně likvidace použitého materiálu a obalů byly vždy v souladu s ekologickou normou.

Firma Jaroš&Jaroš sídlící v Mladé Boleslavi působí především ve Středočeském kraji, je však schopna v případě zájmu ze strany zákazníka provádět svou činnost i mimo tento region.

Rovněž naší pracovní dobu jsme schopni přizpůsobit vašim požadavkům bez jakýchkoliv příplatků.

Provádíme základní lakýrnické a malířské práce, nátěry fasád, dveří oken radiátorů a konstrukcí. Více informací získáte v sekci "Nabídka služeb".

Svou činnost provozujeme jak v domácnostech tak v objektech průmyslových firem, či jiných menších podnikatelských subjektů. Hlavním naším zákazníkem je firma Škoda Auto a.s., kde provádíme lákýrnické a malířské práce téměř po celý rok. Již tato opakovaná spolupráce s tímto automobilovým gigantem je pro naše další partnery tím nejlepším znakem kvality našich služeb. O našich pracovních výsledcích se můžete více dozvědět v sekci "Reference".

Hlavním naším zákazníkem je firma Škoda Auto a.s., kde provádíme lákýrnické a malířské práce téměř po celý rok. Již tato opakovaná spolupráce s tímto automobilovým gigantem je pro naše další partnery tím nejlepším znakem kvality našich služeb.

Kalkulace a cenové nabídky provádíme zdarma. Rovněž poskytujeme bezplatný poradenský servis.

Věříme, že si z našeho bohatého portfolia služeb vyberete. V případě zájmu se s námi můžete spojit pomocí těchto kontaktů:

Telefon:
604 338 926

E-mailová adresa:
jaros.olda@seznam.cz

Adresa:
Oldřich Jaroš
U stadionu 973
Mladá Boleslav
293 01